Shred It! 1.1 (ios)

Shred It!

1.1
Shred It!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur.

Sonsuz koşu oyunları, mobil cihazlarda en çok rağbet gören kategorilerden birisi. O yüzden de oynayabileceğiniz çok fazla sonsuz koşu oyunu var ve hepsi birbirine benziyor. Fakat Shred It diğerlerinin aksine kendine özgü bir oyun.

Oynanış tarzı açısından da görsel açıdan da diğer sonsuz koşu oyunlarına benzemeyen Shred It ile çok eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bu oyunda öncelikle koşmak yerine karda kayak yaptığınızı söylemem gerekiyor.

Eğer kayak yapmayı seviyorsanız bu oyunu da seveceksiniz. Oyunun diğerlerinden ikinci farkı ise etkileyici görselleri. Zira oyunda sanki özel olarak elle kesilmiş kağıtlardan oluşturulmuş bir dünyadaymış gibi hissediyorsunuz.

Bunlar dışında benzerlerinde olduğu gibi bu oyunda da sizi engellemeye çalışan tehlikeler oluyor ve bu tehlikelerden akrobatik hareketler yaparak sıyrlıyorsunuz ve bu esnada da yolunuzun üzerindeki yaprakları toplamaya çalışıyorsunuz.

Yine oyunda sürekli değişen hava koşullarıyla başa çıkmanız gerekiyor ve bu da oyunu daha eğlenceli ve heyecanlı hale getiriyor. Eğer siz de bu tarz farklı oyunları denemeyi seviyorsanız, Shred It'e göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR