SideChef 1.4.0 (ios)

SideChef

SideChef
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SideChef uygulaması ile hem resimli hem de adım adım yemek tariflerine iPhone ve iPad cihazlarınızdan erişim sağlayabiliyorsunuz.

SideChef uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarında kullanabilecekleri resimli yemek tarifi uygulamaları arasında yer alıyor ve oldukça ilginç bir kullanım sunduğunu söyleyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan ve çok sayıda yemek tarifini güzel bir arayüzle bizlere sunabilen uygulama, aynı zamanda adım adım yemek tarifi sunumu sayesinde yemeklerinizi yaparken zorlanmanızın da önüne geçiyor.

Uygulama içerisinde yer alan tarifleri içerdikleri malzemelere, mutfak türüne, kalorisine veya pek çok diğer kategoriye göre filtrelemek mümkün. Önceden favoriye aldığınız tariflere göre gelecekte ilginizi çekebilecek olanları da size öneren SideChef, böylelikle her zaman en seveceğiniz tariflere hemen ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Tarifleri favorilerinize eklemek, sosyal ağlardan paylaşmak ve puanlamak da mümkün olduğu için diğer kullanıcıların iyi olduğuna karar verdikleri tarifleri hemen anlayabilir, dostlarınızla bunları paylaşma imkanı bulabilirsiniz.

Pişirdiğiniz yemeklerin tariflerini çekiyor ve bir arşiv yapıyorsanız, bunu uygulama içerisinde ilgili tarife eklemek mümkün. Tabii ki isterseniz kendinize özel tablonuzda da saklayabiliyorsunuz. Yemeğinizi yaparken belli işlemler için zaman tutmanız gerekiyorsa, bu zaman geri saydırmak için illa ki başka kronometre uygulamalarına geçmenize gerek yok. Zira uygulama içerisinde bir sayım aracı mevcut. Böylelikle fırında geçen süre gibi tüm ölçümleri hemen SideChef içinden gerçekleştirmeniz mümkün oluyor.

Yeni ve anlaşılır bir yemek tarifi uygulaması arayanlar göz atabilirler. Lakin uygulamada yer alan tariflerin İngilizce oldukları unutulmamalı.

YORUMLAR