SideSwype 1.01 (ios)

SideSwype

SideSwype
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    31

  • Üretici

    Radiangames

SideSwype, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz üçlü eşleştirme tarzında bir bulmaca oyunudur.

SideSwype, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri üçlü eşleştirme tarzında keyifli bir bulmaca oyunudur.

Mobil oyuncular arasında oldukça popüler olan 2048'e benzeyen bir oynanışa sahip olan oyunda amacınız, ekran üzerinde yer alan farklı renkteki blokları ekranın sağına, soluna, üstüne veya altına kaydırarak aynı renk olanları eşleştirmeye çalışmaktır.

Bu sayede oyun ekranı üzerinde yer alan blokları eşleyerek yok edebilir ve puan toplayabilirsiniz. Aynı anda ne kadar çok blok eşleştirerek yok etmeyi başarırsanız, o kadar yüksek puanlar toplama şansına sahip olacaksınız.

 

Üçlü eşleştirme oyunlarını farklı bir boyuta taşıyan SideSwype üzerinde almış olduğunuz yüksek skorlarla hem arkadaşlarınıza hem de oyunu oynayan diğer oyunculara çevrimiçi ortamda meydan okuyabilirsiniz.

Etkileyici oyun içi müzikleri, gerçekçi ses efektleri, farklı renkte 6 tema seçeneği, benzersiz minimal grafikleri, akıcı oynanışı ve çok daha fazlasıyla sizleri iOS cihazlarınız üzerine bağlayacak olan SideSwype'ı mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR