Snakebird 1.0 (ios)

Snakebird

1.0
Snakebird
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snakebird, iOS cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz fizik tabanlı bulmaca oyunu.

Snakebird, yarı yılan yarı kuş canlıları kontrol ettiğimiz bulmaca türünde kolaydan zora ilerleyen bir mobil oyun. iOS platformunda da ücretsiz indirilmeye açılan oyunda her bölümde meyveleri toplayarak ışınlanmamızı sağlayan portala giriş yapmaya çalışıyoruz.

Grafikleriyle küçük yaşta oyunculara hitap ettiğini gösterse de fazlasıyla kolay olmayan bulmacalar içeren Snakebird oyununda baş kısmı kuş gövde kısmı yılan olan dolayısıyla uçmak yerine sürünerek ilerleyen üç farklı canlının yolunu bulmasına yardımcı oluyoruz. Amacımız rengarenk olmasıyla dikkat çeken portala giriş yapmak ancak ışınlanmamızı sağlayan portal belli bir sürenin ardından kapanıyor. Açık kalmasını sağlamak için etrafımızdaki meyveleri toplamamız gerekiyor. Meyveler bu yüzden oyundaki en önemli obje.

Kimi zaman fizik kurallarına yenik düştüğümüz, kimi zaman da fizik kurallarını hiçe saydığımız bulmaca oyununda bölüm bölüm ilerliyoruz. Tamamladığımız her bölüm sonrasında daha karmaşık yapıda hazırlanmış platform karşımıza çıkıyor.

YORUMLAR