Sniper Fury 1.0.3 (ios)
Sniper Fury
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    149

  • Üretici

    Gameloft

Sniper Fury ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir keskin nişancı oyunudur

Sniper Fury yüksek kaliteli grafikleriyle öne çıkan mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz FPS türünde bir sniper oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir keskin nişancı oyunu olan Sniper Fury'de dünya çapında masum insanları korumaya çalışan bir kahramanın yerine geçiyoruz. Oyunda bu iş için terörist gruplar ve baskıcı askeri güçler ile savaşmamız gerekiyor. Bu nedenle farklı yerleri ziyaret ediyoruz ve gizlice bize verilen hedeflerin yerini tespit ederek onları avlamaya çalışıyoruz.

Sniper Fury'de bir bölüme başladığımızda yapmamız gereken şey hedefimizin yerini belirlemek ve sonrasında keskin nişancı tüfeğimizin dürbününü kullanarak nişan almak. Silahımızla nişam alırken zoom yapabilmemiz mümkün. Hedefimizi bulduktan sonra dürbünü yakınlaştırıyoruz ve doğru anda tetiğee basarak ateş ediyoruz. Bölümleri tamamladıkça kazanacağımız parayla kullandığımız silahı geliştirebiliyor, yeni silahlar satın alabiliyoruz.

Sniper Fury'de görevler oldukça kısa sürüyor. Bu nedenle görevlerden daha uzun süre menülerde geziniyorsunuz. Oyunun tek eksi yönü de görevlerin kısa olması.

YORUMLAR