Soccer Hero 1.7 (ios)

Soccer Hero

1.7
Soccer Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soccer Hero ücretsiz olarak sunuluyor olmasına rağmen konsol kalitesindeki grafikleri ve ilgi çekici oyun yapısıyla rakiplerini geride bırakıyor.

Soccer Hero muhtemelen iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynadığınız en iyi grafikli futbol oyunları arasında yer alacak. Muhteşem bir atmosfer sunmasına rağmen tamamen ücretsiz olarak sunulması oyunun en önemli özellikleri arasında geliyor.

Uygulama marketlerde sunulan pek çok futbol oyununun aksine Soccer Hero’da oyuncumuzu saha içinde olduğu kadar saha dışında da kontrol edebiliyoruz. En iyi kulüplerde oynayabiliyor, kazandığımız parayla villalar ve süper hızlı spor arabalar satın alabiliyoruz. Bu noktada fazla bencilliğe kapılmamaız gerekiyor. Aksi halde takım arkadaşlarımızla aramız bozulabilir ve düşüşe geçebiliriz.

Oyunda göze son derece hoş gözüken, etkileyici grafikler kullanılmış. Buna ek olarak bir de en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş kontroller eklenince Soccer Hero mobil dünyanın en iyi futbol oyunları arasına adını zorlanmadan yazdırıyor.

Futbola ilgi duyuyorsanız ve bu kategoride oynayabileceğiniz etkileyici bir oyun arıyorsanız Soccer Hero’yu mutlaka denemeniz gerektiği düşünüyorum.

YORUMLAR