Solstice Arena

Solstice Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    43

  • Üretici

    Zynga

Solstice Arena mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir MOBA oyunudur

Solstice Arena eğer mobil cihazlarınızda hızlı ve aksiyon dolu bir MOBA oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir yapım.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza veya iPad tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir MOBA olan Solstice Arena online olarak yüksek tansiyonlu karşılaşmalar yapmamızı mümkün kılıyor. Fantastik bir hikayeye sahip olan Solstice Arena'da temel olarak 3 kahramandan oluşan takımların savaşları konu alınıyor. Biz bu savaşlara kahramanımızı seçerek dahil oluyoruz ve yeteneklerimizi arenada sergileyerek galip gelen taraf olmak için mücadele ediyoruz. Maçları kazanabilmek için yapmamız gereken şey rakip takımın üssünü yok etmek. Harita ortasında yer alan büyük sandığı ele geçirdiğimizde ise bize avantaj sağlayacak altını kazanabilmekteyiz.

Solstice Arena hızlı karşılaşmalar üzerine kurulu bir MOBA. Solstice Arena'da saatler süren karşılaşmalar yerine 5-15 dakka arası süren karşılaşmalar yapabilir ve zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Oyunu PvP modunda diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz gibi tek başınıza veya co-op modunda botlara karşı da oynayabilirsiniz.

Solstice Arena içerisinde oyunculara çok sayıda kahraman seçeneği sunuluyor. Her kahraman için farklı kostümler de mevcut. Karşılaşmalar esnasında kahramanlarınız seviye atlayabiliyor ve toplayacağınız parayla kahramanlarınıza yeni eşyalar satın alabiliyor ve yeteneklerini geliştirebiliyorsunuz.

YORUMLAR