SoulCraft 2 1.6.0 (ios)
SoulCraft 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    179

  • Üretici

    MobileBits GmbH

SoulCraft 2 güzel grafiklere sahip birm obil aksiyon RPG oyunudur

SoulCraft 2 eğer Diablo tarzı hack & slash dinamiklerine sahip aksiyon RPG oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız bir hayli hoşunuza gidecek bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan SoulCraft 2'de dünyanın kıyametin eşiğine geldiğine tanık oluyoruz. Cehennem'den gelen iblisler dünyaya akın akın geçiş yapıyorlar. Bu tehlikenin karşısında ise Cennet'ten 7 melek görevlendiriliyor. İşte biz de bu meleklerden birini seçip oyuna başlıyoruz.

SoulCraft 2'de oyunculara farklı kahraman sınıflarını seçebilme imkanı veriliyor. Bu kahramanlardan kimileri yakın dövüşte ustayken kimileri de büyü gücü ve mesafeli savaşta ustalar. Bu nedenle kahraman seçiminiz oyun stilinizi belirliyor. Oyunun senaryo modunu oynayıp görevleri tamamladıkça kahramanınız seviye atlayabiliyor ve yeni savaş yetenekleri kazanabiliyor. Eğer kahramanınızın gücünü diğer oyuncuların kahramanlarına karşı test etmek isterseniz de PvP savaşlarına katılabiliyorsunuz.

SoulCraft 2'nin güzel yönü oyunun tek kişilik oyun modunu çevrimdışı olarak da oynayabilmeniz. Oyundaki grafikler oldukça başarılı.

YORUMLAR