Space Odyssey

Space Odyssey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Space Odyssey klasik tarzda bir uçak savaşı oyunudur

Space Odyssey bize eskiden atari salonlarında oynadığımız keyifli kuşbakışı uçak savaşı oyunlarını hatırlatan bir mobil oyun. 

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz shoot em up türünde bir uçak savaşı oyunu olan Space Odyssey içerisinde aksiyonun bir an olsun bile durmağıdı bir oyun tecrübesi sunuyor. AstroWings serisinin ikinci oyunu olan Space Odyssey'de serisinin ilk oyunu The Begining'in hikayesinin bittiği yerden oyuna başlıyoruz. Kainatı yok etmeyi hedefleyen uzaylıları ortadan kaldırmak için yeni gezegenlere yolculuk ettiğimiz oyunda yine 3 farklı savaş gemisinden birini seçebiliyoruz.

Space Odyssey'de yer alan yetenek ağacı oyuna zenginlik kazandırıyor. Düşmanları yok ettikçe kazanacağımız parayla uçağımızın yeteneklerini bu ağaç üzerinden geliştirebiliyoruz. Oyunda yer alan 3 savaş gemisinin herbiri farklı yeteneklere sahip. Ayrıca düşmanlarla savaşırken kullandığımız silahları gerçek zamanlı olarak değiştirebiliyoruz. Bu da oyuna taktiksel bir yapı kazandırıyor. Oyunda farklı tür düşmanlarla karşılaştığımız için kullandığımız silahları değiştirmemiz gerekebiliyor. Bölüm sonu canavarları bize zorlu anlar yaşatabilmekte.

Space Odyssey oldukça şatafatlı görsel efektlere sahip olan bir oyun. Eğer mobil cihazınızda jeton atmadan atari oyunu oynamak isterseniz Space Odyssey'i kaçırmayın.