Specimen 1.1.1 (ios)

Specimen

Specimen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Specimen, renkleri doğru tahmin etmeye dayalı bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor.

Specimen, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri eğlenceli bir bulmaca oyunu arayışında olanların denemesi gereken seçeneklerden birisi. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyundaki temel amacımız bölümler sırasında karşılaştığımız renkleri doğru bir şekilde bulmak.

Oyunda karşımıza farklı renklere sahip taşlarla dolu bir alan çıkıyor. Gerçekleştirmemiz gereken görev ise odanın dışında kalan bölümdeki rengin, odanın içindeki hangi objeyle eşleştiğini bulmak. Bunu başarmak pek de kolay olmuyor çünkü dışarıdaki renk ile objelerin renkleri birbirlerine çok benziyor.

Diğer bulmaca oyunlarında olduğu gibi Specimen'de de bölümler kolaydan zora doğru ilerliyor. İlk birkaç seviyede renkleri bulmak kolay sayılır fakat ilerledikçe işin rengi değişiyor ve tonlar birbirine çok yakın bir hal almaya başlıyor. Ne kadar fazla renk bulursak alacağımız puan da aynı ölçüde artıyor.

Başarılı bir oyun olarak akıllarımızda yer eden Specimen, ücretsiz fakat kaliteli bir bulmaca oyunu arayanların kaçırmaması gereken seçeneklerden.

YORUMLAR