SpeedBoom 1.0 (ios)

SpeedBoom

1.0
SpeedBoom
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SpeedBoom sürüş esnasında blow-off efekti çıkaran bir navigasyon uygulamasıdır.

SpeedBoom iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulamanın temel işlevi her ne kadar navigasyon ve yol tarifi hizmeti sunmak olsa da sürücülerin hoşuna gidecek birkaç ayrıntıya daha sahip.

Öncelikle SpeedBoom’u kullanabilmek için cihazınızı aracınızın hoparlörüne bağlamanız gerekiyor. Daha sonra yola koyulduğunuzda SpeedBoom sürüşünüzü daima takip ederek vites değişim zamanlarında blow-off sesi çıkartıyor. Elbette bu ses sahte ve sadece aracın içindekiler duyabiliyor.

Gerçek zamanlı olarak 0-100 hızlanmanızı ölçen, ortalama hız ve en yüksek hız gibi bilgileri sunan uygulamada şık bir arayüze yer verilmiş. İster analog ister dijital olarak hız bilgilerinizi takip edebilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor.

Bu arada belirtmem gerekiyor ki blow-off sesi tamamen sizin kontrolünüzde. Yani duymak istemediğiniz zamanlarda kapatabilirsiniz. Hatta hassasiyet ayarı bile yapmak mümkün. Bu özellikleriyle SpeedBoom sürüşten keyif almak isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken bir uygulama olarak öne çıkıyor.