Spiraloid 1.2.0 (ios)

Spiraloid

Spiraloid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spiraloidi, birbirinden zorlu bölümleri ile birlikte geçmek için günlerinizi harcayacağınız oldukça zorlu bir mobil oyundur.

Çember şeklinde hazırlanmış bir parkuru geçmeyi hiç denediniz mi? iOS cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Spiraloid, sizi büyük bir aksiyona davet ediyor. Spiraloid oyununda dikkatinizi sınayacak ve yeri geldiğinde sinir krizleri geçireceksiniz.

Spiraloid, geçilmesi için büyük bir dikkat isteyen mobil oyundur. Bu oyunda çember şeklinde hazırlanmış bir parkur içerisinde maceraya atılıyorsunuz. Spiraloid oyunu size bir tane karakter veriyor ve bu karakterle birlikte tüm bölümleri geçmeniz gerekiyor. Yalnız oyunun bölümlerini geçerken dikkatli olmanız lazım. Çünkü oyunun her yeni bölümünde farklı bir tuzak ve engelle karşılaşacaksınız. Spiraloid oyunu sizin dikkatinizi ölçmek için bu engelleri hiç beklemediğiniz anlarda ortaya çıkarıyor. Eğer tuzaklardan kaçabilirseniz o bölümü de geçebilirsiniz. Ama yeteri kadar dikkatli olamayıp yanarsanız oyuna yeniden aşlamak zorunda kalacaksınız.

Renkli grafikleri ve eğlenceli oyun müzikleriyle birlikte Spiraloid oyunu ile birlikte baş döndürücü bir maceraya hazır olun. Akıllı cihazınıza Spiraloid oyununu indirerek hem dikkatinizi arttırabilir hem de boş zamanlarınızda eğlenceli anlar yaşabilirsiniz. Hadi hemen şimdi Spiraloid oyununu indirin ve aksiyona başlayın!

YORUMLAR