Star Legends 2.0.1.0 (ios)

Star Legends

Star Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz rol yapma oyunları artık genel olarak birbirine benzeyen tarzda oyunlar diyebilirim. Fakat zindanlar ve ejderhalar temasından ayrılarak uzayda geçen bir oyun yaratmayı başarmış olan Spacetime firmasına göz atmak gerekir.

Star Legends, iOS cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz, uzayda ve gelecek zamanda geçen bir rol yapma oyunu. Bu yönüyle de diğer RPG'lerden ayrıldığını söylemek mümkün.

Gelecek zamanda ve uzayda geçtiği için oyun genel olarak uzay gemileri, asteroidler gibi mekanlarda geçiyor. Siz de bu zorlu dünyada hayatta kalmaya çalışan bir kahraman ile oynuyorsunuz. Öncelikle yapmanız gereken şey karakterinizi istediğiniz gibi özelleştirmek.

Bunun için mesleğinizi ve fiziksel görüntünüzü seçiyorsunuz. Seçtiğiniz mesleğe göre farklı yeteneklere ve silahlara sahip oluyorsunuz. Ardından da görevler tamamlayarak level atlamaya ve karakterinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz. Bu açıdan klasik bir rol yapma oyunu olduğunu söylemek mümkün.

Genel olarak çevrimiçi çoklu oyunculu bir oyun olan Star Legends, rol yapma tarzını sevenlerin beğeneceği tarzda bir oyun diyebilirim.

YORUMLAR