Star Wars: Rivals

Star Wars: Rivals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Wars: Rivals, iPhone ve iPad'de ücretsiz oynanabilen Yıldız Savaşları oyunu.

Star Wars: Rivals, Disney’in aksiyon tarafı ağır basan Yıldız Savaşları oyunu. Hem iPhone hem de iPad’de oynanabilen yeni Star Wars oyununda filmlerden tanıdığımız ikonik Star Wars karakterlerini alıp Star Wars Evreninde PvP savaşlara giriyoruz. Online modun yanı sıra görev odaklı senaryolar üzerine kurulmuş Macera Modu sunuluyor.

iOS platformuna da ücretsiz çıkış yapan action shooter türünde hazırlanmış ilk Star Wars oyunu Star Wars: Rivals’da hem karakterler hem kullandıkları silahlar hem de evren filmlerdekinin aynısı. Jedi, Wookiee, Sith ve daha birçok kendilerine özgü yeteneklere sahip olan ve oynanış tarzınıza göre geliştirebildiğiniz ikonik Star Wars karakterleri olarak savaşıyoruz. Luke Skywalker, Darth Vader, Han Solo, Boba Fett, Finn gibi kötü safta bulunan karakterlerle yüz yüze geliyoruz. Karakterlerin kullandıkları silahları da başarılı buldum. Chewbacca’nın yaylı silahı, Han Solo’nun DL-44 tabancası, Boba Fett’in karabina tüfeği ve daha saymakla bitmeyecek özelleştirilebilir silah yer almakta.

PvP gerçek zamanlı savaşlar, Campaign modu, günlük meydan okumalarla dopdolu içerik sunan Star Wars: Rivals’ı Yıldız Savaşları hayranıysanız kesinlikle oynamalısınız.

YORUMLAR