STRAFE 1.0.3 (ios)

STRAFE

STRAFE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Strafe uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca e-spor turnuvalarına dair son gelişmeleri takip edebiliyorsunuz.

Strafe uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak e-spor turnuvalarını ve haberlerini takip etmek istiyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve oldukça iyi bir şekilde işlevini yerine getirdiğini söyleyebilirim. Çok kolay bir şekilde kullanılabilen sade bir arayüzle birlikte gelen uygulama, çalışırken internet bağlantısı gerektirse de internet tüketiminin çok yüksek olmadığını belirtmek gerek.

Uygulamayı kullanırken en son maç sonuçlarını bildirim olarak alabiliyor ve böylece her defasında uygulamayı yeniden açmanıza gerek kalmıyor. Dilerseniz maç sonuçlarını önceden görmek istemiyorsanız spoiler modunu kapatabiliyor ve böylelikle uygulama içerisinde maç sonuçlarının görüntülenmesine engel olabiliyorsunuz.

Her ne kadar şimdilik oyun seçenekleri biraz kısıtlı olsa da, gelecekte daha fazla e-spor oyununun ekleneceğine inanıyorum. İlgilendiğiniz oyunları da seçme şansınız olduğu için bir veya birden fazla oyunu aynı anda takip etmeniz mümkün ve isterseniz ilgilenmediğiniz oyunlarla ilgili hiç bir sonuç, haber veya bildirim almıyorsunuz.

Turnuvalarda oynanan oyunları izlemeyi seviyorsanız uygulama içerisinde direkt olarak izleme seçeneği bulunmuyor ancak maçın o anda yayında olması halinde canlı yayın linkini alabiliyor ve daha sonra web tarayıcınız üzerinden izleyebiliyorsunuz. Elbette maç fikstürleri ve kaçırmamanız gereken gelişmeler de yine uygulama içerisinden sorunsuzca görüntülenebiliyor.

E-sporlarla ilgilenen kullanıcıların kesinlikle göz atmaları gereken kaliteli uygulamalar arasında yer aldığını söyleyebilirim.

YORUMLAR