Summoner Wars 1.2.0 (ios)

Summoner Wars

Summoner Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olmasına rağmen bünyesinde topladığı kaliteli detaylarla ilgi çeken bir fantastik kart oyunu.

Summoner Wars iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebileceğiniz en iyi ücretsiz oyunlardan bir tanesi. Pek çok otorite tarafından en iyiler listesinde gösterilen Summoner Wars, özellikle taktiksel kart oyunları oynamaktan keyif alanların denemesi gereken oyunlardan biri.

Oyunda pek çok ırk bulunmakta; Phoenix Elves, Tundra Orcs, Guild Dwarves, Cave Goblins. Fakat Phoenix Elves haricindeki ırkları seçebilmek için satın almanız gerekiyor. Oyundaki temel amaç güçlü desteler yaparak düşmanları bozguna uğratmak. Bunu başarabilmek için rakibinizin taktiklerini iyi gözlemlemeniz gerekmekte aksi halde yenilebilirsiniz.

Summoner Wars'ta gerçek oyuncularla mücadele etmekteyiz. Bu da oyunda yer alan savaşların oldukça çetin geçeceğine işaret ediyor. Kaliteli bir kart oyunundan beklendiği gibi Summoner Wars'ta ilgi çekici artwork'lere yer verilmiş. Karakter modellemeleri ve çizimler oldukça iyi bir yapıya sahip. Oyuna ilk başladığınızda kurallara ve genel yapıya alışabilmeniz için eklenmiş tutorial bölümü de bulunuyor. Yardıma ihtiyacınız olduğu anlarda buraya danışabilirsiniz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Summoner Wars'u özellikle fantastik hikayelerle harmanlanmış kart oyunlarından hoşlanan oyunseverlerin denemesi gerektiğini düşünüyorum.