Sunshine Bay

Sunshine Bay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sunshine Bay ile kendi tropik adamıza sahip olabiliyoruz

Sunshine Bay mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir strateji oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Simcity benzeri bir şehir simülasyonu olan Sunshine Bay'da bize turkuaz sahillerle kaplı tropikal bir adayı yönetme imkanı veriliyor. Oyunda bu adanın sahibi olarak adamızı güzelleştirmeye ve çekici hale getirmeye çalışıyoruz.

Sunshine Bay'da temel amacımız adamızı ziyaret eden turistlere en iyi hizmeti sunmak ve onlara hayatlarındaki en iyi tatili yaşatmak. Bu iş için yatlar ve hız teknelerini satın alabildiğimiz gibi farklı binalar inşa edebiliyoruz. Lüks oteller, saunalar ve jakuziler gibi binalar inşa edebileceğimiz yapılar arasında yer alıyor. Bunun yanında çevre düzenlemesi yaparak adamızın görünümünü de değiştirebiliyoruz.

Sunshine Bay'da adamızı geliştirmenin haricinde özel görevleri tamamlamaya çalışabiliyoruz. Bulacağımız hazine haritalarının peşine düşerek korsan hazinelerini ele geçirmeye çalışıyoruz ve denize açılarak farklı yerleri keşfedebiliyoruz. Ayrıca Sunshine Bay arkadaşlarımızın adalarını da ziyaret etmemize imkan veriyor.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde oynamakta güçlük yaşamayacağınız Sunshine Bay sevimli ve renkli grafiklerle donatılmış.

YORUMLAR