Super Dash-Cat

Super Dash-Cat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Renkli bir sonsuz koşu oyunu olan Super Dash-Cat tamamen ücretsiz.

Bağımsız bir oyun geliştiricisi Marc Greiff yine başka bir mobil oyunla karşımızda. Yeni sonsuz koşu oyununda bir kediyi bize oynatan Marc, Super Dash-Cat ismiyle internet dünyasının en popüler karakterini kullanırken bunun için gerekli olan çizburger referansını vermekten de geri kalmıyor. Canabalt isimli oyunun renkli bir versiyonu gibi görünen bu çalışma farklı power-up seçenekleryle de dikkat çekiyor.

Damdan dama atlayan bir kedi olarak temposunu durduramadığınız karakter ile amacınız yolda dizili olan çizburgerleri olabildiğince toplamaya çalışmak. Son derece hassas bir karakteri oynadığınız için çoğu durumda tek bir yanlış hareket oyunun bitmesine neden olacaktır. Arada bir çıkan paraşüt sayesinde bir müddet yerdeki engebelerden kurtulabiliyorsunuz, ancak yukarıdan gelecek olan roket saldırılarına karşı hiçbir şeyin garantisi yok.

iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış bir sonsuz koşu oyunu olan Super Dash-Cat tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. Oyun içerisinde kazanmış olduğunuz puanlarla birlikte Grumpy Cat, Sonic The Hedgecat, Nyan Cat ve benzeri karakterleri yönetebiliyor olacaksınız.