Survival Mobile 0.1.561 (ios)

Survival Mobile

Survival Mobile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İOS cihazınızda aksiyon dolu bir strateji oyunu oynayabilirsiniz.

Android platformunda 100 binden fazla indirmeye sahip olan Survival Mobile, İOS platformunda da oldukça geniş bir kitle tarafından oynanıyor.

Sürükleyici yapısı ile dikkatleri üzerine çeken yapım, taş devrini konu almaktadır. Oyuncular açık dünyada yeni kıtalar keşfedecek ve fethetmeye çalışacaklar. Oldukça başarılı grafiklere sahip olan mobil oyun, içerikleri bakımından da oldukça beğeni toplayacak gibi görünüyor. 

Oyuncular mızrak ve taştan yapılmış olan silahlar ile birbirlerine meydan okuyacak ve savaştan galip ayrılabilmek için ter dökecekler. Gerçek zamanlı olarak savaşların yaşanacağı oyunda, oldukça geniş bir atmosfer bizleri karşılıyor. Rengarenk bir dünyada mücadele edecek ve adımızı lider listesine yazdırmaya çalışacağız. Küresel anlamda oyuncuları ortak bir çatı altında birleştiren Survival Mobile, mobil platform oyuncularına tamamen ücretsiz olarak sunulmuştur. YottaGames imzası ile mobil platformda yayınlanan yapım, oyunculara aksiyonu ve eğlenceyi iç içe sunmaktadır. Oyuncular oyun içerisinde askerlerini eğitebilecek ve geliştirebilecekler. Seviye sistemi ile daha güçlü bir konuma gelecek ve bu durumda oyundaki rekabet seviyesini arttıracaktır.
 

YORUMLAR