Sword vs Sword 4.3.2 (ios)

Sword vs Sword

Sword vs Sword
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Elit şövalyelerin kapıştığı bir düello etkinliğinde zirveye çıkmaya çalıştığınız ücretsiz bir dövüş oyunu.

Şövalyeler uzaktan bakınca kızların hayalini süsleyen romantik birer kahraman gibi görünüyor olabilirler ama gündelik hayatları içerisinde aslında her biri bir diğerinin kasabı olabilir. iOS cihazlarınız için çıkan Sword vs Sword da bu konsept içerisinde yer alan bir dövüş oyunu. Şavaş oyunu olarak adlandırmama sebebimiz bu oyunda teke tek düzenlenen düellolar eşliğinde oynamanız. Yani aslında, dövüş oyunu dinamikleri içerisine orta çağ atmosferi ve karakterleri katılmış durumda.

Oyun içerisinde gerçekleşen tüm mücadelelerden galip çıkmanız gerektiği büyük bir sürpriz olmasa gerek. Mobil oyun olarak bu türe katkı elbette ki güçlenme seçenekleri olacaktı. Bunun için de oyun giyim kuşam ve silah kalitesini yükseltecek seçenekler sunmuş mağazanın içerisi sizi daha güçlü kılacak kaliteli teçhizatlarla dolu. Bunları oyun içerisinde kazandığınız paralarla alabiliyorsunuz ama bu hamleyi yapmanız bir noktada zorunlu olacak çünkü rakipleriniz de dişli.

iPhone ve iPad kullanıyorsanız, sizin için hazırlanmış olan bu mobil dövüş oyunu yaş tanımadan eğlendirmeyi başaran bir çalışma. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen Sword vd Sword, daha hızlı gelişmek isteyenler için uygulama içi satın alma ile zırh edinme fırsatı da sunuyor.