Table Tennis Touch 1.1.1009 (ios)

Table Tennis Touch

Table Tennis Touch
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Table Tennis Touch, yüksek kaliteli oyun yapısı ve gelişmiş fizik motoruyla dikkat çeken eğlenceli bir masa tenisi oyunu.

Table Tennis Touch, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve yüksek kaliteli bir masa tenisi oyunu olarak dikkat çekiyor. Farklı oyun modlarıyla öne çıkan oyunda son derece sürükleyici bir masa tenisi deneyimi bizleri bekliyor.

Table tennis Touch'a ilk girdiğimizde karşımıza çok az oyunda karşılaştığımız seviyede bir grafik kalitesi çıkıyor. Hem çevre modellemelerindeki kalite hem de detaylardaki ince işçilik oyunun her noktasında hissediliyor. Hiçbir zaman durup "keşke burası daha iyi olsaymış" gibi bir cümle kurmuyoruz.

Elbette bu aşamada oyuna verdiğimiz paranın da boşa gitmediğini anlıyoruz. Fiyatı ilk başta negatif etki yaratsa da oynamaya başladıktan sonra performansıyla yüz güldürmesini iyi biliyor. Kariyer ve hızlı oyun modları, Table Tennis Touch'ın içeriğini zenginleştiriyor ve oyunculara farklı deneyimler yaşatıyor.

Gelişmiş fizik motoru, kaliteli grafikleri, zengin oyun yapısı ve etkileyici atmosferiyle Table Tennis Touch'ın mutlaka denenmesi gereken oyunlar arasında olduğunu düşünüyorum.