Taptalk 0.30 (ios)

Taptalk

Taptalk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Taptalk uygulamasıyla iPhone ve iPad cihazlarınızdan fotoğraf ve videolarınızı kolayca mesaj olarak gönderebiliyorsunuz.

Taptalk uygulaması, fotoğraf ve video mesajlar göndermek isteyen kullanıcılar için hazırlanmış bir iPhone ve iPad uygulaması olarak karşımıza çıktı. Mesajlaşma uygulamalarının aksine direkt olarak yazılı mesajlar yazma desteği sunmayan uygulama, böylece anlık olarak dostlarınızla fotoğraf ve videolar paylaşabilmenizi sağlıyor ve uygulamanın bu ana odağı kullanım deneyiminiz boyunca hiç bozulmuyor. Arayüzünün oldukça kolay kullanılır olduğunu ve tüm işlevlere rahatlıkla ulaşılabildiğini de eklemem gerek.

Uygulamayı kullanırken, diğer Taptalk kullanıcılarını listenize ekliyorsunuz ve böylece o kullanıcıların profil resimlerine bir defa tıkladığınızda hemen fotoğraf çekebiliyor, uzun süre basılı tuttuğunuzda video çekebiliyor ve anında gönderebiliyorsunuz. Elbette devamlı olarak multimedya dosyalarının gönderiminin 3G kotanızı bitirebileceğini unutmamanızı öneriyorum. Wi-Fi bağlantılar üzerinden video ve fotoğraf gönderimi çok daha rahat olacaktır.

Kullanıcıların konumlarının da paylaşılması sayesinde fotoğraf ve videolarınızı gönderdiğinizde hangi konumda bulunduğunuz uydu görüntüleri üzerinde belli oluyor. Elbette kişisel gizliliğine değer veren kullanıcılar konum paylaşımına son verebiliyorlar.

Fotoğraflarınızın üzerine kısa yazılı notlar ekleme ve emojilerle süsleme özellikleri de hoşunuza gidebileceğine inandığım özellikler arasında yer alıyor. Böylece iletmek istediğiniz mesajları kendi görseliniz ve yazınızla karşı tarafa aktarabiliyorsunuz. Standart mesajlaşma uygulamaları yerine daha görsel bir mesajlaşma uygulaması arayanlar göz atmadan geçmesinler derim.

YORUMLAR