Tavla Beni

Tavla Beni
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tavla Beni diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz eğlenceli bir tavla oyunudur

Tavla Beni eğer tavlada kendinize güveniyorsanız ve diğer oyunculara karşı yeteneklerinizi sınamak istiyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir mobil tavla oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Tavla Beni ile insanlık tarihinin en eski oyunlarından olan tavlayı cebinizde taşıyabiliyor ve her gittiğiniz yerde tavla oynayabiliyorsunuz. Online altyapıya sahip olan Tavla Beni internet üzerinden diğer oyuncularla tavla karşılaşmaları yapmanıza imkan tanıyor.

Sosyal bir tavla oyunu olan Tavla Beni'de oyuncular birbirleri ile tavla oynarken sohbet edebilmekteler. Bunun yanında etkileşimi artırmak için oyuncular birbirlerine farklı hediyeler gönderebiliyor. Bu hediyelerin bazıları hareketleri, bazıları ise sabit hediyeler. Oyunda oyuncular kendi odalarını kurabiliyorlar veya diğer oyuncular tarafından kurulan odalara katılabiliyorlar.

Tavla Beni'de oyuncular tavlalarını kişiselleştirebilmekteler. Kendinize özel hareketli avatarlardan birini seçebileceğiniz gibi oyunun arka planını ve tavla setlerini değiştirebiliyorsunuz. Farklı tavla türlerine de yer veren Tavla Beni bu türdeki en iyi oyunlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR