Taxi Sim 2016 1.1.0 (ios)

Taxi Sim 2016

Taxi Sim 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    352

  • Üretici

    Ovidiu Pop

Taxi Sim 2016 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir taksi simülatörüdür

Taxi Sim 2016 oyunculara zengin bir içerik sunan bir mobil taksi oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir taksi simülatörü olan Taxi Sim 2016'da farklı şehirlerde farklı taksi araçlarını kullanabilmemize imkan veriliyor. Oyunda oyuncuları gerçekçi bir oyun tecrübesi beklemekte. Taxi Sim 2016'da temel amacımız taksimizle yol üzerinden yolcu almak ve bu yolcuları belirlenen süre içerisinde varmak istedikleri yere götürmek. Zamana karşı yarışırken bir yandan da dikkatli olmamız ve trafikteki araçlara çarpmamamız gerekiyor. Bu da zorlu ve eğlenceli bir oyun tecrübesi yaşatabilmekte.

Taxi Sim 2016'da oyuncular dünya üzerindeki farklı ülkeleri ziyaret ederken bu ülkelere özgü taksi modellerini kullanabilmekteler. Avrupa'Ya ve Amerika'Ya özgü birçok farklı taksi modelinin yanısıra İngiltere'ye özgü sağdan direksiyonlu araçları kullanabiliyor, Londra'da soldan akan trafikte yolcu taşımaya çalışıyoruz. Bu da bize ilginç bir deneyim sunuyor.

Taxi Sim 2016'nın grafiklerinin tatmin edici seviyede olduğu söylenebilir. Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi online olarak da oynayabilmektesiniz.

YORUMLAR