Tchibo 1.6 (ios)

Tchibo

1.6
Tchibo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tchibo, iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir online alışveriş uygulamasıdır.

Tchibo, alışveriş deneyiminizi parmaklarınızın ucuna kadar getiren, iOS kullanıcıları için geliştirilmiş bir alışveriş uygulamasıdır.

Uygulama ile, Tchibo mağazasının ürünlerine mobil cihazınız üzerinden göz atabilirsiniz. Kolay anlaşılır bir arayüzle tasarlanan uygulamada, her  yerden ve her zaman anında alışveriş yapabilirsiniz. Çevrenizde size en yakın Tchibo mağazasını, Mağaza Arama fonksiyonu ile bulabilir, mağazaya ait adres, telefon ve yol tarifini alabilirsiniz. Alışverişlerinizde kullanmanız için size gönderilen hediye kuponlarını, belirtilen koşullar çerçevesinde anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Cafissimo bölümünde, kapsül kahveler ve kahve makinelerini inceleyebilirsiniz. Fırsat Reyonu’nu takip ederek, kampanyalı ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. QR Okuyucu sayesinde, ürün ambalajlarındaki ve mağaza kataloglarındaki kare kodlarını tarayıp, ürün hakkında daha detaylı bilgi alabiliyorsunuz.

Online alışveriş benim işim, her yerden durmaksızın alışverişimi yaparım diyorsanız uygulamayı deneyebilirsiniz. Uygulama iOS kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulmuştur.