Team Stream 3.4.3 (ios)

Team Stream

Team Stream
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir spor takip uygulamasıdır.

Bütün spor dallarını ve sporla ilgili kaynakları tek bir uygulamadan takip etmek isterseniz çok işinize yarayacak bir uygulama Team Stream. Futbol, basketbol, beyzbol gibi bir çok spor dalını bir araya getiren uygulama dünyanın her yerinden yüzlerce spor ve takımı aynı kaynakta topluyor.

Amerikan medya kuruluşu olan Bleacher Report tarafından geliştirilen uygulama ile hem bu web sayfasından hem de Twitter, yerel gazeteler, bloglar gibi kaynaklardan haberleri aynı yerden takip edip okuma şansına sahipsiniz.

Uygulama üzerinden sevdiğiniz ve takip ettiğiniz takımları seçebilir, ardından onlarla ilgili haberleri alabilir, bildiri olarak telefonunuza gelmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca maç skorları, videolar, takımınızla ilgili özel hikayeleri görebilirsiniz.

Uygulama marketlerindeki en kapsamlı ve iyi spor uygulamalarından biri olan Team Stream aynı zamanda modern ve hoş bir arayüze de sahip. Eğer siz de spor kaynaklarını takip etmek için hepsi bir arada bir uygulama arıyorsanız Team Stream'ı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR