th

th
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

th'de zorlu bölümlerde mücadele ediyor ve reflekslerimizi test ediyoruz.

th isimli bu beceri oyunu hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerine tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. En az ismi kadar ilginç bir oyun yapısına sahip olan th'de başarılı olabilmek için iyi çalışan reflekslere ve hassas bir zamanlama yetisine sahip olmamız gerekiyor.

Oyunda sade bir altyapıya yer verilmiş. Grafik modellemelerinden tutun da ses efektlerine kadar her ayrıntıda bunu görmek mümkün. Bağımlılık yaratan sade ama zor beceri oyunlarının çizgisinden ilerlediğini söyleyebiliriz. Oyundaki tek amacımız ekranın yukarısındaki topa, ekranın aşağısında kontrolümüze verilmiş olan topu ulaştırmak. Elbette bu pek kolay olmuyor çünkü iki topun arası engel dolu. İlk birkaç bölümde pek fazla engel yok fakat ilerleyen bölümlerde işler zorlaşıyor ve engellerin sayısı git gide artıyor.

Her bölümde ulaştırmamız gereken bir top sayısı var. Toplamda 100 bölüm olduğu için oyun kolay kolay bitirilemiyor. Herhangi bir aşamada ulaştırmamız gereken topu engellere çarptırırsak baştan başlamamız gerekiyor. Bu da bir beceri oyununda kaşrılaşabileceğimiz en can sıkıcı durumlardan bir tanesi.

th'de skor tabloları yer alıyor. Sergilediğimiz performansa göre adımızı bu skor tablolarına yazdırabiliyoruz. Hatta arkaraşlarımızla keyifli bir rekabetin için de girebilme şansına sahibi. Eğer siz de beceri oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız th'yi mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR