The Great Prank Wars

The Great Prank Wars
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kule savunma oyunlarının kalıplarından çıkan son derece eğlenceli bir oyun olan The Great Prank Wars her yaştan oyunseveri güldürmeyi başarıyor.

Bugüne kadar kule savunma oyunlarını oynaya oynaya tüm mantığı çözmüşsünüzdür. Gelen saldırı akınlarını savunmanız için yolun ortasına kuleler diziyorsunuz ve gelen yaratık akınlarını göre doğru binayı inşa etmiş olmayı dilerken upgrade yapmayı da ihmal etmiyorsunuz. Sonra bu işleri tersine çeviren oyunlar da çıktı. Siz, tıkladıkça yeni askerler çıkartıp önünüzdeki kuleleri ya aşağıya indirmeye çalışıyordunuz ya da yolun sonuna olabildiğince çok insan taşımaya çalışıyordunuz. Bu sefer denenen şey ise daha önce karşılaşmadığımız cinsten bir şey.

Cartoon Network destekli çıkan The Great Prank Wars isimli bu oyunda tek bir karakteri kullanabiliyorsunuz. Amacınız kule savunmalı bir yol üzerinde mesafe kat edip size yumurta fırlatan kuleleri kendi tarafınıza çekmek. Siz kuleleri ele geçirdikçe rakip üsten takım elbiseli zibidiler bu kuleleri yıkmaya gelecekler. Bu sırada yapmanız gereken şey, kullandığınız karakteri de harekete geçirip kulelerin yıkılmasını engellemek.

Bu arada tek bir ünite kontrol ediyor olabilseniz de gerçek zamanlı olarak karakterinizi değiştirebiliyorsunuz. İlk göze çarpan iki karakter elindeki tuvalet kağıdı rulolarını rakibe fırlatan kuş Mordecai ve elindeki alabalığı lobut gibi kullanan rakun Rigby. Oyunda buna benzer bir çok olağan dışı görüntü ve komik nüansları olan şeylere rastlayacaksınız. Paralı bir uygulama olsa da kuruşunu hakkeden bu oyunda sürekli önünüze bir reklam zıplamayacağı için oyunu temiz bir şekilde oynamanız mümkün.

YORUMLAR