The Princess Bride 1.1 (ios)

The Princess Bride

1.1
The Princess Bride
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Princess Bride, klasikleşmiş filmlerin sahnelerinden alıntı yapılarak oluşturulmuş 4 farklı oyunu oynayabileceğiniz heyecanlı bir iOS aksiyon oyunu.

The Princess Bride, gelin olacak prensesin dünyasına girerek klasikleşmiş herkes tarafından bilinen filmlerden alınan sahnelerde oyun oynayacağınız eğlenceli ve son derece heyecanlı bir oyun. Aksiyon kategorisinde yer alan The Princess Bride aslında 4 farklı oyundan oluşuyor.

4 oyunun da kendine özel başarımları, liderlik sıralamaları, mücadeleleri ve ödülleri bulunuyor. Eğer yeteneğinize güveniyorsanız 4'ünde de başarılı olmalısınız. Oyunun tek negatif yanı ise ücretli olması. 8.49 TL karşılığında sunulan oyunun grafikleri muhteşem. Eğer ücretli oyunlar oynamayı seviyorsanız The Princess Bride'ı da denemeniz gerekenler listenize eklemenizi tavsiye ederim.

4 farklı oyunda yapmanız gerekenler ise aşağıdaki gibidir:

  • Yılan balığı ataklarından kaçıp hayatta kalmak
  • Kayalıklara tırmanmak
  • Inigo ile kılış savaşı
  • Dev ile güreş yapma

Her birinin ayrı heyecanı ve aksiyonu olan oyunda her oyunu dilediğiniz zaman oynayabiliyorsunuz. Ayrıca oyunlarda elde ettiğiniz başarımlar ile klasik filmlerin ses ve resimlerinin kilidini birer birer açmaya başlıyorsunuz. Fakat dediğim gibi oyunları oynayabilmek için parasını gözden çıkarmanız gerekiyor. Şahsen bu fiyata daha iyi oyunlar bulabileceğinizi düşünsem de The Princess Bride'ı da iyi oyunlar listeme ekledim. Eğer iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde farklı ve eğlenceli oyunlar keşfetmek ve oynamak istiyorsanız mutlaka bir göz atmanızı tavsiye ederim.