The Timberbird

The Timberbird
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Timberbird, oyun yapısı gereği sınırsız olan ve oynarken oldukça eğlenebileceğiniz bir iOS beceri oyunudur.

The Timberbird, Flappy Bird çılgınlığı başladıktan sonra üretilen sınırsız oyunlar kategorisindeki beceri oyunlarından bir tanesidir. Binlerce kopya uygulama üretilmesine rağmen bu oyunlardan sadece bazıları mobl kullanıcılardan ilgi gördü. The Timberbird'de bu uygulamalardan bir tanesi diyebilirim. Nedeni ise Flappy Bird'e göre çok daha farklı.

Oyunda bir ağaçkakanı kontrol ediyorsunuz ve amacınız ağaca tırmanmak. Tırmanabildiiğiniz kadar yukarıya tırmanacağınız oyunda sizi engelleyerek düşürmek isteyecek olan dallar bulunuyor. Karşınıza çıkan dalları atlatmak için ağacın diğer tarafına geçerek tırmanışa devam etmelisiniz. Ekrana dokunarak kontrol edebileceğiniz ağaçkakan ile birlikte dalları atlatarak en yükseğe ulaşmalı ve yüksek puanlar almalısınız.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi, farklı mevsimler yani arka planlar olmasıdır. Bir oyunda karlı bir kış günündeyken diğer oyunda gün batımında güneşin son ışıkları altında oynayabilirsiniz.

Oyun genel olarak basit bir yapıya sahip ve çok fazla detaya sahip değil. Oyun içerisinden sesin seviyesini azaltabilir yada arttırabilirsiniz. Oyunda farklı ağaçkakanlar bulunuyor fakat ilk yüklediğinizde bunlar kilitli olarak gelmektedir. Açtırmak için istenilen puan seviyesine ulaşmalısınız.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlar arasında yer alan The Timberbird'i mutlaka denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR