The Trail 1.0.2 (ios)

The Trail

The Trail
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Trail mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

The Trail, 90'lı yıllarda yayınlanmış olan Black & White isimli efsane oyunun baş tasarımcısı olan Peter Molyneux tarafından yaratılmış yeni bir mobil macera oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan The Trail'da yeni bir dünyayı leşfetmeye çalışan bir maceracının yerine geçiyoruz. Oyuna kendi kahramanımızı yaratarak başladıktan sonra yolculuğa çıkıyoruz, oyundaki temel amacımız ise Eden Falls adlı şehre ulaşmak. Bu şehre ulaşabilmek için orman içinde yolculuk etmemiz, tepeleri aşmamız ve vahşi hayatla yüzleşmemiz gerekiyor.

The Trail içerisinde Minecraft benzeri öğeler barındıran bir rol yapma oyunu olarak düşünülebilir. Oyuncular The Trail'deki maceralarında yolculuklarına devam edebilmek için farklı araçları inşa edebiliyorlar, ürettikleri ve topladıkları şeyleri satarak para kazanabiliyorlar.

The Trail kendine has bir görsel tarza sahip. Oyun dünyası renkli ve manzaralar oldukça hoş görünüyor. Oyunda tasarlanan dünya ise bu görsel özgünlüğü tamamlayacak orijinallikte. The Trail eğer farklı bir macera yaşamak istiyorsanız kaçırmamanız gereken bir oyun.

YORUMLAR