The Witch's Isle 3.1.1 (ios)

The Witch's Isle

The Witch's Isle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Witch's Isle, iPhone ve iPad cihazlardan oynanabilen, sıra dışı olay örgüsüyle sağlam bir hikayeye sahip olan bulmaca - aksiyon tarzında bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen The Witch's Isle mobil oyunu, bulmaca ve aksiyon tarzında bir oynanışa sahip olan ilgi çekici bir hikayenin üzerine kurulu bir oyunudur.

The Witch's Isle mobil oyununda hikayeyi çok dikkatli takip etmeniz gerekiyor. Zira oyunda yer alan her detay sır perdesini aralamanız için size yardım edebilir. Bulmaca – aksiyon tarzında bir oyun olan The Witch's Isle oyununun hikayesine göre anakaradan kopuk duran ve az nüfuslu bir adada büyücülerin hakimiyetini kırmaya çalışacaksınız.

Oyunun başlangıcında bir gece bir büyücü adaya gelip köylülerden birini lanetliyor. Eğer kahramanımız sabaha karşı 4’e kadar büyücünün çömleğini bulamazsa lanet onu öldürecektir. Yani oyun boyunca çömleği aramanız sizden isteniyor. Ancak çömleği arama çalışmalarında keşfedeceğiniz detaylarla büyücülerin de gizemini aydınlatabilirsiniz.

Oyunda başkahramanı yönetmenin yanında kamera kontrolleriyle çevreyi inceleyebilir ve diğer köylülerin neler yaptığını da görebilirsiniz. Diğer köylülerin aktivitelerine odaklanmanız sizin yararınıza olacaktır ki büyücülerin sırrını çözmek burada gizli olabilir. Hikayenin gidişatına göre 7 farklı oyun sonu bulunan The Witch's Isle oyununu AppStore’dan ücretsiz olarak mobil cihazınıza indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.