Three Points 1.0 (ios)

Three Points

1.0
Three Points
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Three Points, oynaması oldukça zor ve eğlenceli bir refleks geliştirme oyunudur.

Oynaması basit ancak ustalaşması zor oyunların sayısı hızla artıyor. Görsellik bakımından zengin olmayan ancak sizi uzun süreler telefon ve tabletinizin başına kilitleyen bu oyunlardan biri olan Three Point, tamamen ücretsiz ve reklam içermiyor.

Three Points, hem iPhone hem de iPad’inizde oynayabileceğiniz sonsuz refleks geliştirme oyunu. 3 renkten oluşan üçgeni sola doğru çevirerek yukarıdan gelen topları toplamaya çalıştığımız oyun basit gibi gözüküyor ancak oldukça zor. Oyunu zorlaştıran ise yukarıdan gelen topların zamanla hızlanması. İlk başta oldukça yavaş şekilde düşen toplar siz puan kazandıkça hızlanmaya başlıyor. Dolayısıyla üçgeni olabildiğince hızlı şekilde ve doğru yöne çevirmeniz gerekiyor. Üçgeni çevirmek içinse üzerine dokunmanız yeterli.

Bir aşamadan sonra çıldırma noktasına geleceğiniz oyunun arayüzü de olabildiğince sade hazırlanmış. Ana menüde son puanınız ve en yüksek puanınızın haricinde ses açıp / kapatma butonu, geliştiricinin diğer uygulamalarına ulaşabileceğiniz bir kısayol bulunuyor. Tabii ki en yüksek puanı elde eden oyuncuları da görebiliyorsunuz. Oyunu bir süre oynadıktan sonra bu listeye bakmanızda fayda var. Zira yapılan puanları gördüğünüzde daha da hırslanabilir, oyunda daha fazla zaman harcayabilirsiniz.

Three Points adını taşıyan yepyeni refleks geliştirme oyununda 3 haneli rakamlara ulaşırsanız bu başarıyı yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR