Top Sektirme

Top Sektirme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Top Sektirme eğlenceli bir beceri oyunudur

Top Sektirme eğer iOS işletim sistemini kullanan bir iPad veya iPhone sahibiyseniz size bolca eğlence sunacak ilginç bir beceri oyunudur.

Mobil cihazınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir futbol oyunu olan Top Sektirme'de 4 büyük takım olan Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor'a yer verilmekte. Top Sektirme bize bu takımlardan birini ve takımın favori oyuncularını seçebilme imkanı sunuyor. Oyundaki temel amacımız topu en çok sektiren oyuncu olmak ve top sektirme rekorunu kırmak. Bu iş için doğru bir zamanlama elde etmeli ve reflekslerimize güvenmeliyiz. Oyun kolay bir şekilde oynanabilmesine rağmen rekor kırmak kararlılık ve sabır gerektiriyor. Bu nedenle oyun sürekli kendini oynatıyor ve bir bağımlılık haline geliyor. Zoru başarma duygusu oyunu heyecanlı kılan öğe.

Top Sektirme'de top sektirirken bize TÜrkçe spiker eşlik etmekte ve bu spiker takımlara özel seslendirmeler sunmakta. Oyunda Galatasaray'dan Drogba, Sabri, Sneijder ve Burak, Beşiktaş'tan Olcay, Fernandes, Gökhan Töre ve Almeida, Fenerbahçe'den Sow, Baroni, Meireles ve Kuyt ve Trabzonspor'dan da Alanzinho, Bosingva, Malouda ve Olcan yer alıyor. Bu yıldız oyuncuları yönetirken oyunun keyfini çıkarıyoruz ve boş zamanlarımızı güzel bir şekilde değerlendiriyoruz.

Eğer futbol oyunlarını seviyorsanız Top Sektirme hoşunuza gidecektir.