Tower Conquest 21.01.06 (ios)

Tower Conquest

Tower Conquest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tower Conquest, iOS platformunda çalışan ve kulenizi savunmaya çalıştığınız bir oyundur.

Tower Conquest, iPhone ve iPad üzerinde oynanabilen bir kule savunma oyunudur. 

Tower Conquest, klasik kule savunma oyunlarını kendine göre yorumlayan ve bunda da bir hayli başarılı olan oyunlardan bir tanesi. Kule savunma oyunlarının bir türü olarak, bu oyunda da bir kuleyi savunmaya, diğer kuleyi de yıkmaya çalışıyoruz. Yani başka oyunlarda olduğu gibi çevreye kuleler dikerek değil; bir kuleden askerler çıkarak savaşları kazanıyor. Bu askerler ve kuleler, çok çeşitli olabiliyor ve bu çeşitlilik oyunun güzel yanlarından bir tanesini oluşturuyor.

Oyunda beş farklı ırk bulunuyor. Bunların da kendi içerisinde farklı askeri birimleri bulunuyor. En başta bize insani birimler veriliyor. Ancak ilerleyen bölümlerde "undead", "robot" gibi birimleri de açarak, kendi askerlerinizin arasına ekleyebiliyorsunuz. Her geçtiğiniz bölüm sonunda kazandığınız ödüllerle birlikte yeni askerler açabiliyor ya da kulenizi genişletebiliyorsunuz. Böylece daha hızlı bir ilerleme kaydedebiliyorsunuz.

Diğer oyunlarla temelde benzerlik gösterse de Tower Conquest bunu kendine göre yorumlamayı başarmış ve ortaya gayet eğlenceli bir oyun ortaya koymuş. Aşağıda yer alan videodan oyuna dair daha ayrıntılı bilgiler alabileceğiniz gibi oynanışa dair detayları da görebilirsiniz.

YORUMLAR