Tower Knights 1.3 (ios)

Tower Knights

1.3
Tower Knights
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tower Knights, iOS cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz epik savaş oyunu.

Tower Knights Türkçe adıyla Kule Şövalyerleri oyunu iOS cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz savaş oyunları arasında. Kahraman şövalyeler olarak çirkinlikleriyle bilinen goblin ve ork ordularına karşı kulemizi savunma mücadelesi verdiğimiz oyunda ilerledikçe silahlarımızı, sihirli becerilerimizi geliştirebiliyoruz.

Dönen kulelerin üzerinde akın akın gelen ork ve goblin ordularına durdurmak için sürekli olarak stratejilerimizi farklılaştırmamız gerekiyor. Farklı noktalardan gelen çirkin yaratıkları durdurmak elbette çok basit değil. Şövalye olarak tek başımıza yetemediğimiz zamanlarda ateşiyle ortalığı küllendiren ejderhamızdan, sihirbazların etkisine girmemek için katilleri ön sürüyoruz. Ayrıca kulemizi silahlarla da donatmamız gerekiyor.

Epik savaş oyunu olarak adlandırabileceğimiz Kule Şövalyeleri oyununun kolay oynanabilir olduğunu da belirtmek gerek. Genellikle savaş oyunlarında karakterleri yönetme, ünite inşa etme işi çok pratik değildir ancak bu oyunda stratejinizi belirledikten sonra savaşa geçtiğinizde tüm karakterleri rahatlıkla seçebiliyor ve düşman ordusuna yönlendirebiliyorsunuz. Savaş sonrasında neler kazandığınız, kulenizin gücü de aynı ekranda gösteriliyor.

YORUMLAR