Tried & Liked

Tried & Liked
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tried & Liked, merak ettiğiniz veya öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu hakkında sorular sorarak öneriler alabileceğiniz eğlenceli ve kullanışlı bir sosyal platform uygulamasıdır.

Tried & Liked, iPhone ve iPad sahiplerinin herhangi bir konuda öneri sorular sorarak yardım almasını sağlayan oldukça başarılı bir iOS uygulamasıdır.

Uygulamanın amacı tüm dünya üzerinde bulunan kullanıcılar arasında bilgi paylaşımı sağlamak. Bunu yapabilmek için farklı yöntemleri bulunan uygulama ile isterseniz yeni keşfettiğiniz herhangi bir şeyi diğer kullanıcılara önerebilirsiniz. Aynı şekilde uygulama içerisinde bulunan ve kullanıcılar tarafından beğenilmiş popüler servis ve ürünleri de görebilirsiniz.

Bir eşya almayı düşünüyorsanız fakat emin değilseniz, paranızı ve vaktinizi boşa harcamadan önce, Tried & Liked uygulaması üzerinden diğer kullanıcılara bu konu hakkında sorular yönelterek yardım alabilirsiniz. Benzer şekilde diğer kullanıcıların sorduğu sorulara da yanıtlar vererek onlara yardım edebilirsiniz.

Kullanıcıların birbirleri ile bilgi paylaşımı yaparak yardımlaşmasını sağlayan uygulama en yararlı uygulamalar arasında yer alıyor. Bu tarz uygulamalarda kullanıcıların cevap yazmasını teşvik etmek amacıyla bulunan puan sistemi Tried & Liked uygulamasında malesef bulunmuyor. Puan sistemi eklenerek kullanıcıların diğer kullanıcılara daha fazla yarıdm etmesi sağlanabilir ve bu sayede uygulama daha iyi yerlere gelebilir.

Sizde sürekli bazı konularda yardıma ihtiyaç duyuyorsanız veya bildiklerinizi diğer kişilerle paylaşmak istiyorsanız, Tried & Liked uygulamasını ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR