Try Harder 1.01 (ios)

Try Harder

Try Harder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Try Harder reflekslerinizi test eden bir beceri oyunudur

Try Harder bir kere oynadıktan sonra arka arkaya oynamaya devam edeceğiniz kısa sürede bağımlılık yapan bir sonsun koşu oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Try Harder'da amaçsızca koşan ve durmadan ilerleyen şapşal bir kahramanı yönetiyoruz ve engellere takılmamasını sağlıyoruz. Kahramanımızın gerçekten ne amaçla koştuğunu bilmiyoruz; fakat yolu üzerindeki altınlara hayır demeyip yan cebine attığını görebiliyoruz. Kahramanımız öyle normal yerlerde de deli kovalarmışçasına koşmuyor. Oyunda derin ve asitle dolu çukurların, sivri kazıkların yer aldığı tuzakların ve ölümcül engellerin yer aldığı yollarda koşuşturuyoruz.

Try Harder bir platform oyunu ve sonsuz koşu oyununun karşımı olarak düşünülebilir. Oyunda temel olarak engellerin üzerinden zıplayarak yolumuza devam ediyoruz. Toplayacağımız çeşitli power uplar bize geçici avantajlar sağlıyor. Kimi zaman bu power uplar aracılığıyla havada süzülebiliyoruz, kimi zaman yuvarlanarak yerdeki tuzakların üzerinden zarar görmeden geçebiliyoruz. Bu power upları ne zaman kullanacağımız ise bize kalmış.

Try Harder basit bir şekilde oynanabilen; fakat yüksek puan yakalamanın oldukça zor olduğu bir oyun. Eğer yakaladığınız yüksek puanları arkadaşlarınızla karşılaştırmayı seviyorsanız Try Harder hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR