Ttec

Ttec
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ttec uygulaması ile telefon, tablet ve bilgisayar aksesuarlarını inceleyebilirsiniz.

Ttec uygulaması ile cep telefonu ve bilgisayar aksesuarlarından ev telefonlarına uzanan yüzlerce Ttec ürününü iPhone ve iPad’inizden inceleyebilirsiniz. Yeni nesil cihazlara uygun sade arayüz üzerinden mobil cihazınıza ve bilgisayarınıza en uygun aksesuarı hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Daha çok Turkcell Mağazalarında rastladığımız Ttec ürünlerini iPhone ve iPad’lerden inceleme izni veren uygulama 4 bölümden oluşuyor. Kategoriler bölümünden akıllı telefon, taşınabilir bellek, bluetooth kulaklık ve cep aksesuarlarına ulaşabiliyorsunuz. Cihazlar bölümünden cihazınızla uyumlu tüm aksesuarlara hızlıca ulaşabiliyorsunuz. Bir iPhone kullanıcısıysanız listeden Apple’a ardından kullandığınız iPhone modeline dokunmanız durumunda iPhone’unuzla uyumlu tüm aksesuarlar hemen karşınıza geliyor. Eğer en çok satılan, en yeni ve yakında gelecek olan Ttec ürünlerini merak ediyorsanız Öne Çıkanlar bölümüne dokunmanız yeterli. Ayrıca indirime girmiş ürünleri de takip edebileceğiniz Kampanyalar bölümü mevcut. Tabii ki arama bölümünden de istediğiniz ürüne ulaşmanız mümkün.

Şu an için seçtiğiniz Ttec ürününü doğrudan uygulama içerisinden satın alma şansınız bulunmuyor. Sadece beğendiğiniz ürünü Twitter ve e-posta aracılığıyla paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR