Turkcell Hesap Öde

Turkcell Hesap Öde
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turkcell Hesap Öde, restoranda hesap öderken büyük kolaylık sağlayan bir mobil uygulamadır.

Turkcell Hesap Öde, restoran hesabınızı mobil cihazınızla ödemenizi izin vererek cüzdanınızı almadığınız vakit hesap ödemede yardımınıza koşan, hayat kurtaran bir mobil uygulama. Setcard ile anlaşmalı 20.000’den fazla restoranda geçerli olan bu ödeme sisteminin kullanımı da son derece basit ve güvenli.

Turkcell Hesap Öde uygulaması sayesinde aylık 50 TL’yi aşmayan hesabınızı Turkcell faturanıza yansıtarak ödeyebiliyorsunuz. Aylık belirlenen miktar düşük olsa da mobil cihazla ödeme sistemlerini konuştuğumuz şu günlerde Turkcell’in böyle bir uygulama başlatmış olması güzel. Sistemin işleyişi oldukça basit. Ödeme esnasında üye iş yerine Turkcell Hesap Öde ile ödeyeceğinizi söylüyorsunuz. POS cihazında veya işlem slibinde çıkan karekodu iPhone’unuza tuttuğunuzda ödeme gerçekleşmiş oluyor. En güzeli de bu sistemden akıllı telefon kullanıcısı olmayanların da faydalanabilmesi.

Turkcell Hesap Öde uygulamasında “Ödeme Yap” seçeneğinin yanında geçmiş ödemelerinize ulaşabileceğiniz ve sistemi kullanan anlaşmalı üye iş yerlerini görebileceğiniz bölümler de bulunuyor.
Not: Turkcell Hesap Öde uygulamasını kullanabilmeniz için hattınızın mobil ödemelere açık olması ve otomatik ödeme talimatı vermiş bir abone olmanız şart.