twelve 2.3.4 (ios)

twelve

twelve
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Twelve, iPhone ve iPad cihazlarınızdan ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir sayı bulma oyunudur.

Son zamanlarda mobil platformlarda görmeye aşina olduğumuz sayı bulma oyunlarına Türk oyun yapımcıları tarafından bir yenisi daha eklendi. iPhone ve iPad cihazlarınıza indirdikten sonra uzun süre bağımlısı olacağınız yeni bir oyunumuz var: Twelve

Twelve oldukça zor bir sayı bulma oyunu. Daha önce birçoğumuzun severek oynadığı 2048 ile benzerlik gösteriyor. Tüm yaş gruplarına hitap eden oyun sizlere başta kolay gözükebilir fakat oynadığınızda ne kadar zor olduğunu anlayacaksınız. 5x4 boyutundaki ekranda karşınıza gelen birbirinin aynısı olan sayıları birleştirip 12'ye ulaşmaya çalışıyorsunuz. Bu noktada yaptığınız hamleler gerçekten kritik önem taşıyor. Zira istemeden de olsa bir hata yaparsanız oyunu sonlandırabilirsiniz.

Oyunda kullanacağınız taktik ve stratejileri iyi belirlemelisiniz. Sayıları bir araya getirme konusunda oyunun bizlere serbestlik sağladığını da söylemeliyim. Yani sadece çapraz, yatay veya dikey hareket etmiyorsunuz. Birbirine bağlayacağınız sayıların önünde herhangi bir çıkış noktası var ise istediğiniz gibi geçiş yapabilirsiniz. Zorluk seviyenizi dilerseniz normal, hard veya aggresive olarak değiştirebilirsiniz. 

App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Twelve'i oynamanızı mutlaka öneririm. 

YORUMLAR