TypeDrawing

TypeDrawing
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TypeDrawing, istediğiniz kelime ya da cümleleri bir araya getirerek çizim yapabileceğiniz bir iOS uygulaması.

TypeDrawing, iPhone ve iPad sahiplerinin içlerindeki yaratıcılığı mükemmel bir şekilde ortaya çıkarmasını sağlayan eğlenceli bir iOS çizim uygulaması. TypeDrawing'in Android versiyonu ücretsiz olmasına rağmen malesef iOS versiyonu ücretli olarak kullanıma sunuluyor. Fakat çizim ile ilgilenen kişilerin mutlak satın alarak denemesi gerektiğini düşünüyorum.

Uygulama çizim yapacak kullanıcılara belirledikleri sayıda ister bir kaç kelime ile isterse yüzlerce cümle ile çizim yapma olanağı sunuyor. Kafanızda hemen canlandıramadıysanız, alttaki ekran görüntüleri biraz yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Adınızın yüzlerce kere geçtiği bir ağaç ya da araba bile çizebileceğiniz uygulama, çizim yaparken çizgiler yerine kelime ve cümleleri kullanmanızı sağlıyor.

Sahip olduğunuz yaratıcılığa göre ortaya çıkacak sonuçlarda muhteşem olabiliyor. Üstelik karmaşık görünmesine rağmen uygulamanın kullanımı da oldukça basit.

Yazı türü, boyutu ve rengi gibi ayarları bir kaç saniye içerisinde seçerek hemen çizimlerinizi yapabiliyorsunuz.

Dilediğiniz kadar geri alıp, yaptığınız değişikleri silme özgürlüğünüzün bulunduğu TypeDrawing uygulaması, çizimlerinizin tekrarlarını da sizlere sunuyor. Ayrıca kilitleme özelliği sayesinde tamamlandığına inandığınız çizimlerinizin üzerinde düzenleme yapma ya da silme gibi işlemleri de engelleyebiliyorsunuz.

Yaptığınız çizimleri kaydederek dilerseniz paylaşma olanağı sunan TypeDrawing, çizim yeteneğine sahip olan kullanıcılar ya da çizim yeteneği için pratik yapmak isteyen kullanıcılar için ideal bir uygulama. Hem normal çizimden daha şık ve enterasan çalışmalar ortaya çıkartmanızı sağlayan, hem de bunları yaparken kullanım kolaylığı sunan TypeDrawing'i satın alarak iPhone ve iPad'leriniz üzerinde deneyebilirsiniz.

YORUMLAR