ULTRAFLOW 1.0.3 (ios)

ULTRAFLOW

ULTRAFLOW
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS için sade ve eğlenceli bir bulmaca oyunu arıyorsanız ULTRAFLOW mutlaka denemeniz gereken bir örnek.

Sade ve akıcı bir beceri oyunu arıyorsanız ULTRAFLOW isimli bu çalışma iOS cihazlarınızı ihya edecektir. Uygulama içi satın alma derdi olmayan ve reklamlardan tamamen arındırılmış bu oyun şaşırtıcı bir şekilde tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. 99 bölümün tamamını oynarken eğlencenizi baltalayacak herhangi bir unsura rastlamak mümkün değil. Hem beceri hem de zeka gerektiren oyunda amacınız sürükleyerek kontrol ettiğiniz topu harita içerisinde işaretli olan yere ulaştırmak. Bunu yaparken ekranda yer alan engebelerden uzak durup yardımcı olan nesnelerden yararlanıyorsunuz.

İlk anlatımda kulağa oldukça kolay gelen oyun sınırlı tekrar sayılarıyla hataları pek affetmiyor. Sade grafiklerle estetiği yakalamış olan oyun sizi keyif dolu bir oyun yolculuğuna çıkartıyor ama işin sadece eğlence kısmından bahsedersek bir şeyleri eksik bırakmış oluruz. Tutkulu bir oyuncuysanız dişlerinizi birbirinize geçireceğiniz anları da yaşayacaksınız, çünkü oyun ilerledikçe zorluk seviyesi de yavaşça tırmanmaya başlıyor.

Olumsuz bir yönünü bulmakta güçlük çektiğimiz ULTRAFLOW, mobil cihazlar için çıkmış en mükemmel çalışma olmayabilir, ama beğenilmeyecek bir yan da bırakmadan akıcılığı ve sadeliği bir araya getirmiş. Üstelik daha önce de bahsettiğimiz gibi herhangi bir reklam veya uygulama içi satın alma barındırmayan oyun tamamen ücretsiz. Çerezlik oyunlar kategorisinde ihtiyaç duyulan tüm gereksinimleri yerine getiren ULTRALOW, kısa molaların büyük eğlencesi olmaya aday.

YORUMLAR