UNCHARTED: Fortune Hunter 1.0.4 (ios)

UNCHARTED: Fortune Hunter

UNCHARTED: Fortune Hunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UNCHARTED: Fortune Hunter, servet avcısı Nathan Drake'in hazineleri bulmasına yardımcı olduğunuz iOS oyunu.

UNCHARTED: Fortune Hunter, servet avcısı olarak bildiğimiz Nathan Drake’in gizli hazineleri bulmak için dünyanın dört bir yanını dolaştığı aksiyon yüklü oyunun mobil sürümü ve iOS platformunda da ücretsiz olarak indirilmeye sunulmuş.

PlayStation kullanıcılarına özel sunulan oyunlardan Uncharted’ın mobil platformlara uyarlanmış sürümü ne yazık ki bol aksiyon içermiyor; orjinalinden de oldukça farklı bir çizgide. iPhone ve iPad’lerle uyumlu olan oyunda tuzaklarla örülmüş yerlerde servet avına çıkıyoruz. Korsan, hırsız, maceraperest ve daha nice karakterlerin yanı sıra ateş ettiğimizde harekete geçen ölümcül platformları aşarak göz kamaştıran nesnelere ulaşmaya çalışıyoruz. Tehlikelerle dolu maceramız 200 bölüm boyunca sürüyor.

Bulmaca ağırlıklı aksiyon oyunu türünde karşımıza çıkan Uncharted: Fortune Hunter’ın beğenmediğim yanı Türkçe olmaması oldu. Oyunda çok fazla konuşma var ve hikaye odaklı olduğundan diyaloglar önemli. İngilizceniz yoksa belli bir noktadan sonra sıkılabilirsiniz. Her şeye rağmen Uncharted mobilde de zaman geçirmek için en iyi seçenekler arasında.

YORUMLAR