Unmechanical 1.1 (ios)

Unmechanical

1.1
Unmechanical
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bulmacalı bir macera oyunudur.

Orijinal tarzı ve değişik oynanış şekliyle öne çıkan Unmechanical, iOS cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz enteresan bir bulmaca oyunu. Sevimli bir metalik robotla çıkacağınız yolculukta, özgürlüğüne giden yolda ona yarımcı olacaksınız.

Etkileyici grafikleri ve görselleri ile dikkat çeken Unmechanical, bulmaca ve macera tarzlarını bir araya getiriyor. Oyunda amacınız robot ile belli eşyaları alıp, sürükleyip, kaldırıp, yer değiştirerek karşınıza çıkan bulmacaları çözmek.

Oyunda ilerledikçe zorlaşan bulmacalar ise fizik, mantık ve hafıza üzerine kurulu bir şekilde tasarlanmış. Herhangi bir şiddet içermediği için de küçük yaştaki çocuklar da dahil olmak üzere her yaştan oyuncuya hitap ediyor.

Oyunun sezgisel ve kolay kontrolleri de öne çıkan bir diğer özelliği. 30'dan fazla benzersiz bulmacanın bulunduğu oyunda saatler boyunca, zamanın nasıl geçtiğini anlamadan vakit geçirebilirsiniz.

3D dünyası ve ilginç atmosferiyle sizi etkileyecek olan oyunda bulduğunuz ipuçları ile hikayeyi yavaş yavaş keşfedeceksiniz. Eğer siz de böyle değişik bir oyun arıyorsanız, Unmechanical'ı indirip denemeniz itavsiye ederim.