UNWYND 1.0.0 (ios)

UNWYND

UNWYND
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UNWYND, karşımıza zorlu ve kaliteli bir bulmaca oyunu olarak çıktı.

UNWYND, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu mükemmel oyun özellikle zorlu bir bulmaca oyunu arayan kullanıcıların kaçırmaması gereken seçeneklerden bir tanesi.

Uygulama marketlere göz gezdirdiğimizde karşımıza pek çok bulmaca oyunu çıkıyor fakat bunların çok azı gerçekten zorlayıcı bir deneyim sunuyor. Geneli kolay bir çizgide ilerleyen bulmaca oyunlarına yepyeni bir bakış açısı getirmeyi başaran UNWYND, uzun saatler boyu başından kalkamayacağımız bir oyun olma niteliği taşıyor.

Oyuna giriş yaptığımızda karşımıza sade fakat bir o kadar da kaliteli görünen grafikler çıkıyor. Hemen ardından oyuna başlıyoruz. İlk birkaç bölüm gerçekten çok kolay fakat ilerledikçe işin rengi değişiyor. Amacımız renkli karelerin üzerinden aynı renkteki şeritleri geçirmek. Fakat sınırlı sayıda çizgiye sahibiz ve bazı bölümler zorlu engellerle dolu. Şeritleri ekrana tıklayarak karelerin üzerinden geçirebiliyoruz.

Onlarca farklı bölümün bulunduğu UNWYND, kaliteli ve zorlu bir bulmaca oyunu arayanların mutlaka denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR