VIMAGE 1.2.3 (ios)

VIMAGE

VIMAGE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sinemagraf yapımı hiç bu kadar kolay olmamıştı.

VIMAGE, iPhone’unuzla çektiğiniz fotoğraflara canlılık kazandırmak için kullanabileceğiniz uygulamalardan biri. Sosyal ağlarda gördüğünüz etkileyici sinemagrafları telefonunuzdan yapmanızı sağlayan uygulama, ücretsiz onlarca farklı filtre sunuyor.

Sinemagraf bildiğiniz üzere sabit bir görüntü üzerinde küçük tekrarlanan hareketlerin oluşturulması esasına dayanan bir tür canlı görsel tekniği. Instagram gibi sıklıkla fotoğraf paylaşılan mecralarda örneklerine rastlamışsınızdır. VIMAGE adlı uygulama sinemagraf yapımını kolaylaştıran, teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kolayca sinemagraf oluşturabileceğiniz bir uygulama. İçerisinde 60’dan fazla tekrarlayan video efekti barındırıyor.

VIMAGE sinemagraf yapımı son derece basit. Tek yapmanız gereken; canlılık katmak istediğiniz fotoğrafı film rulosundan seçmek veya + butonuna dokunarak yeni bir fotoğraf çekmek. Sonrasında efektlerden birini seçip yerleştirmek (küçültme, büyütme, döndürm, renk değiştirme, saydamlığını ayarlama vs. yapabiliyorsunuz.) ve animasyonlu GIF veya başka bir video formatında paylaşmak.

YORUMLAR