Virtual Table Tennis 4.3.2 (ios)

Virtual Table Tennis

Virtual Table Tennis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Virtual Table Tennis

Virtual Table Tennis, iPhone ve iPad'leri üzerinde masa tenisi oyunu oynamak isteyen kullanıcıların bulabileceği en iyi ve kaliteli iOS oyunu. Ücretsiz olarak sunulmasına rağmen oldukça kaliteli ve başarılı bir oyun olan Virtual Table Tennis sayesinde kendinizi gerçekten masa tenisi oynuyor gibi hissedebilirsiniz.

Oyunun en güzel özellikleri arasında 3 boyutlu fizik sistemi ve online olarak diğer oyuncular ile oynama bulunuyor. Dünyanın dört bir yanındaki diğer online oyuncular ile karşılıklı olarak masa tenisi oynama imkanı sunan oyun sayesinde gerçek zamanlı masa tenisi keyfi yaşıyorsunuz.

Arcade, turnuva, pratik ve çok oyuncu modları sayesinde sabit bir heyecan sunmayan oyunda yeterince iyi olmadığınızı düşünüyorsanız, ilk olarak yeterince antreman yaparak daha sonra rakipleriniz karşısına çıkabiirsiniz. Böylece rakipleriniz karşısında ezilmeyerek daha başarılı olma şansınız bulunuyor.

Oyun içerisindeki Game Center, Twitter ve Facebook entegrasyonları sayesinde arkadaşlarınızı görebiliyor ve dilerseniz onlarla birlikte de masa tenisi oynayabiliyorsunuz. Fizik sistemi gibi 3 boyutlu ses sistemine de bulunan oyunda kulaklık yada gelişmiş ses sistemlerini kullanarak yöne göre ses algısını yaşayamk mümkün.

Oyunun kalitesini, oynanışını ve heyecanını yaşayabilmek için Virtual Table Tennis'i iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirmenizi tavsiye ediyorum. Oyun içerisindeki standart masa tenisi ve oynadığınız alan dıışında biriktirdiğiniz yada satın aldığınız altınlar ile farklı ortam ve masa temaları alabilmek mümkün.

YORUMLAR