Warhammer: Snotling Fling 0.9.0 (ios)

Warhammer: Snotling Fling

Warhammer: Snotling Fling
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Warhammer: Snotling Fling'de düşman krallığını goblin silahlarımızla yok etmeye çalışıyoruz.

Warhammer: Snotling Fling, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon dozu yüksek bir kuşatma oyunu olarak tanımlanabilir. Epik bir maceraya konuk olduğumuz oyunda birbirinden heyecanlı kuşatmalara katılıyor ve düşmanlarımızı yerle bir etmeye çalışıyoruz.

Krallığı yok etmek için çıktığımız bu yolculukta tam tamına 60 bölümde mücadele ediyoruz. Elbette bu macera çok kolay ilerlemiyor çünkü karşımıza çok sayıda düşman birliği çıkıyor. Neyse ki elimizde çok güçlü goblin silahları var ve bunları kullanarak düşman yapılarını yerle bir edebiliyoruz.

Bu tarz oyunların genelinde gördüğümüz git gide zorlaşan oyun yapısı Warhammer: Snotling Fling'de de kullanılmış. Bölümler zorlaştıkça içinden çıkması zor bir hal alıyor. Buna karşın elimizde çok sayıda büyü ve fantastik güç bulunuyor. Bunları kullanarak zor zamanlarda avantaj elde edebiliyoruz.

Oyunun en dikkat çeken noktası üç boyutlu grafikleri ve gelişmiş fizik motoru. Binaların yıkılma efektleri çok iyi bir şekilde ekrana yansıtılıyor. Facebook desteği sunulması oyunun başka bir artısı. Genel olarak başarılı bir şekilde ilerleyen Warhammer: Snotling Fling savaş oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR