Weave Networking 2.0.93 (ios)

Weave Networking

Weave Networking
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Weave Networking, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir profesyonel iş ağıdır.

Weave Networking, iki farklı dinamiğin iyi bir şekilde harmanlanarak oluşturulduğu bir sosyal medya uygulaması ve tamamen profesyonel iş adamlarına/kadınlarına hitap ediyor. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden kullanabileceğiniz bu uygulamada, iş ağınızı genişletebileceğiniz bir ortam söz konusu ve işinizle ilgili uluslararası pek çok insanla tanışabiliyorsunuz.

LinkedIn ve Tinder'ın dinamiklerini birbirine bağlasak ne olur sorusunun cevabı Weave Networking uygulamasında saklı. Tinder gibi bir tanışma ortamı ve LinkedIn gibi bir profesyonel iş ağının karşımı olan bu sistem, işinizle ilgili diğer profesyonellerle biraraya gelmenize olanak tanıyor. Sizin gibi düşünen dünyanın her yerinden insanla oturup tartışma imkanına sahipsiniz. Bir örnekle pekiştirmek gerekirse, sizin bir girişiminiz olacak ve bunun için parasal kaynağa ihtiyaç duyuyorsunuz. Weave Networking'e gelerek yatırımcılarla tanışabilir ve projeniz için kaynak sağlayabilirsiniz.

İş dünyasının oldukça hoşuna gidecek bu uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz. Henüz geleceği hakkında konuşmak için erken olsa da, kısa zamanda pek çok insanın tercih edeceğini düşünüyorum.

YORUMLAR